Co jeśli ojciec odrzuci syna a syn z szacunku do niego poprze jego decyzję

Ogólny przypadek – co jeśli ktoś dostanie kopniaka i nie potrafi lub nie chce oddać i uzna, że ten kopniak był nie bez powodu i skoro tak się zadziało to widocznie należy przyznać rację silniejszemu i trzymać jego stronę.

Można to rozgraniczyć na sytuację kiedy dwie osoby są podobnej postury oraz na przypadek kiedy jest znaczna różnica jak w przypadku ojciec-syn.

Potrzeba wyrównania lub odegrania się po uderzeniu… Cdn…

Co jeśli ojciec odrzuci syna manifestacyjnie, ponieważ sam został odrzucony przez swojego?

Co jeśli odrzucenie syna przez ojca nie jest nigdy prawdą o ile prawdą staje gdy obie strony się na to zgodzą, żę takie odrzucenie ma miejsce?

Co jeśli ojciec odrzuci syna manifestacyjnie, ale w wirtualnej rzeczywistości PESEL – elektronicznej ewidencji ludności?

Zbadajmy przykładowe potencjały postaw takich jak odrzucenie przez ojca oraz trzymanie się mimo wszystko tej decyzji – jego woli – jako słusznej – skoro zadziało się. Już na wstępie może być widać, bo badanie to może być na wstępie obarczone błędem nieporozumienia ze względu na to, że jeśli ojciec odrzucił syna, to prawdopodobnie syn musiał się na to zgodzić. Nieporozumień i wątpliwości może być więcej ze względu na konstrukcję uzgadniania decyzji z uwzględnieniem poziomów pól informacyjnych takich jak uwarunkowania rodowe, czy uwarunkowania duszy przechodząc z wcielenia na wcielenie. Z uwzględnieniem powyższego maksymalna kalibracja której można się trzymać ojciec odrzucając syna to – pomiar: 870, a trzymanie się przez syn ten decyzji i postawy i utrzymywanie i podpieranie decyzji ojca o byciu odrzuconym – że skoro to zadziało się, to widocznie było słuszne i należy temu dać kontynuację, to – pomiar: ….

Rozpropagowanie amortyzatora odrzucenia siebie poprzez imię – pierwsze lub drugie

Logika rodu i czy syn może odrzucić ojca?

Jaka jest logika rodu? Czy potrzebny jest wróg po to, aby ród się scalał i mógł odpierać ten atak? Co jeśli ktoś z członków rodu wchodzi na poziom świadomości w którym wszystko co jest jest mile widziane, bo wiadomo jak się z tym obejść – nawet jeśli nie jest strawialne…

Cdn…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *