Mechanika autyzmu

Autyzm jest przekazywany dzieciom przez rodziny społeczeństwa cywilnego – to jest od społeczeństwa w którym ludność oderwana jest od samodzielnego zabezpieczania spraw bytowych. To odcięcie dotyczy także spraw seksualnych.

Autyzm sprawia że człowiek zamyka się w swoim świecie i zaczyna pobierać ze świata zewnętrznego rzeczy do rozkładu, aby mieć czym żyć. Pobiera największy syf jednak taki który wydaje mu się że uda mu się rozłożyć na części składowe; gromadzi absurdy, ponieważ z tych absurdów wydobywa energię poprzez zachwyt. Autystykowi wydaje się, że tym czym się otacza ośmiesza rzeczywistość na zewnątrz, że numery jakie wyczynia świadczą bardziej o świecie zewnętrznym niż o nim samym – nie kontaktuje się, z tym, że gdyby był jednak zdrowy i normalny, to takich rzeczy by nie robił.

To co współcześnie uznaje się za autyzm to objaw autyzmu zdrowego – taki który jest widoczny, namacalny i nie możliwy już do zakamuflowania. Jednak groźniejszy jest autyzm taki który ukrywany jest przed dotaczanie do siebie różnych ideologii, rzeczy, kultur, zjawisk itp. Taki autyzm potrafi mielić się dekadami, wiekami, ponieważ tendencja i ucisk do tego, aby pokazać się normalnym – a więc akceptowalnym społecznie – jest tak duży, że cała energia życiowa idzie na zaspokajanie właśnie tej potrzeby. Objawia się to tym, że to jak widzą siebie inni jest znacznie ważniejsze niż to ja widzi się siebie samemu.

Objawem autyzmu może być to to, że człowiek dotacza się rzeczami, których nie potrafi przetrawić, a to oddala takiego autystyka od prawdziwego kontaktu ze sobą.

Objawem autyzmu jest na przykład niechęć do wypowiadania się publicznie, do kamery, „głupie” wychodzenie na zdjęciach.

Autyzm jest chorobą ale jest także obroną przed tym czego nie można było znieść.

Osoba autystyczna może być uważana ze „sztuczne nerki”.

Osoba autystyczna uważać się może za niezniszczalną.

Gdzie są dzisiaj wróżki, magowie, wieduni, czarodzieje – tacy którzy byli dawniej w różnych wioskach? Powód dla którego dziś ich nie ma – jako publicznie uznane osoby – jest odpowiedzią na pytanie o to dlaczego autyzm występuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *