Czym jest 11:11, 12:21, 13:11 itp?

Dywagacje: Ponieważ czas nie jest jednakowy dla wszystkich, czas nie upływa jednakowo dla wszystkich, bo im ktoś mniejszy tym ma mniej czas, a im większy tym ma więcej czasu, to wrzucenie wszystkich do jednego czasowego worka….

Cdn…

Gdyby nie było wspólnego pomiaru czasu (i tak nie ma – tylko jest iluzja że jest) – bo prawdy o bezczasowości nie da się ukryć, to działały by znacznie lepiej naturalne procesy podporządkowywania się, mianowicie – ci którzy byliby mniej rozumni z powodu braku czasu mieliby naturalną motywację do tego, aby szukać sobie mądrzejszych i prosić ich o danie zajęcie – nawet za przysłowiową miskę ryżu. – Byłoby to i tak znacznie korzystniejsze od tego, że od wschodu do zachodu słońca minęło kilka pstryknięć palców.

Jest możliwe że obserwacja zjawisk typu 11:11 występuje tam, gdzie czas kolektywny i czas poszczególnego kogoś rozjeżdżają się. Więc można popatrzeć na to tak, że jeśli na zegarku pojawia się coś typu 11:11 to ten ktoś ma większą szansę oderwać się od kolektywu, albo też kiedy pomyśli sobie o czymś coś odstaje, to…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *