Poziom prawdy 1000H to poziom uzasadnienia pederastii

Innymi słowy – gdy porządek nie zostanie utrzymany, a faceci zaczną przytulać się do siebie aby ratować skóre, to pojawia się dylemat na poziomie 1000H – to jest jak to możliwe, że choć są tak różni jest im tak dobrze ze sobą – i co się musiało stać że do tego doszło. Logika poziomu 1000H jest w stanie to wytłumaczyć i uznać za coś co już nie dziwi.

1000H jest to poziom gdzie rozdziela się energia na męską i żeńską – lub nie tyle się rozdziela co jest widziana jako rozdzielona, bo męska i żeńska energia jest dokładnie taka sama, a to co ją różnicuje to sposób „zazębiania się” z tym co jest przez nią postrzegane – czyli to nie ta energia jest postrzegana, ale ona postrzega – bo nią się jest.

Interesujące jest to, że kultury które nigdy nie odeszły od normalności, bo udawało im się upilnować porządku nie miały aż takiego problemu i w związku z tym nie rozwinęły się aż tak bardzo – nie musiały wyjść ponad męskie-żeńskie i dlatego nimo że takie kultury są normalniejsze, spokojniejsze i prawdziwsze, to jawią się jako mniej atrakcyjne – bo też takie są – czego przykładem są Rosjanie. Rosjanie są silniejsi i mocniejsi czymś innym – twardym stąpaniem po ziemii – są kompletną strukturą która nie potrzebuje pasożytować. Wysoki poziom prawdy u tych którzy pederastię lubują wiąże się z niezintegrowaniem męskiego z żeńskim. Za to Rosja ma wysoki poziom prawdy na temat integrowania męskiego z żeńskim – to znaczy Rosjanie orientują się co robić w obszarach 0-200 na Mapie Poziomów Świadomości Hawkinsa, które to poziomy logiki przykładowo Hawkins uważał za takie, które należy jak najszybciej przekroczyć – pozbyć się ich – oceniał je jako złe, podczas gdy Rosjanie potrafią się tymi stanami bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *