Czarne to Białe. Białe to Czarne. Czyli życie w odbiciu

Taka sytuacja: Załóżmy, że ktoś zrobił coś głupiego i się oczernił. Z bio-energetycznego punktu widzenia w jego bio-polu znalazła się jakaś wibracja. Taki ktoś będzie mógł mieć tendencję do jej zrównoważenia, przykrycia, uśmierzenia. Wobec tego najpewniej przywdzieje sobie jakąś szatę o barwie takiej, aby sobie ulżyć. I teraz – zanim jeszcze nie było nazw Barw lub Kolorów, to na pewno zaistniała potrzeba aby jakąś wynaleźć. Nazwa sama w sobie jest jakąś wibracją i w związku z tym można było wybrać taką nazwę, która sprawi że mówiąc że ta szata jest jakaś (barwy, koloru) będzie to powodowalo pewien dyskomfort, słuszny wstyd u osoby, która dopuściła się zrobienia tego czegoś głupiego.

Logika męską i żeńska

Jeśli ktoś nie zauważył, że jest różnica między logiką męską a logiką żeńską, to proponuję na potrzeby dalszego zapoznawania się to dopuścić.

Jest, bo gdyby nie było, to te oba byłyby jednym. A nie są. A dla kogo są ten pewnie nie ma już takich problemów, żeby o tym rozrawiać.

In English: Black

Zdrowy On będzie miał tendencję do tego, żeby sprawy prostować, żeby numer tak łatwo nie uszedł płazem, a więc niedoskonałości będą przez niego piętnowane i nazwa zostanie wybrana taka dla barwy w podtytule, że będzie powodowała pewną zdrową dozę niesmaku, odsunięcia, śmieszności. To byłoby zdrowe, żeby trzymać się jednak od czegoś takiego na dystans.

Niezdrowa Ona będzie miała tendencje, do tego, żeby mówić – a co tam, nazwijmy to tak, żeby było miło. Może niech będzie „czarny„. Może nawet aspiracyjnie, awangardowo. Taka ona może myśleć: skoro ktoś zrobił coś głupiego, to dlaczego ja mam za te grzechy odpowiadać, nosić tego ciężary. Czy życie nie jest po to, żeby było miło? Tak, niech będzire czarny.

Sutanna jest czarna, bo tu jest Polska

To jest właśnie to. Robię coś głupiego, ale nazywam Black jako Czarny – aspiracyjnie, godnie, chwalenie, słusznie. Jaki jest tego wydźwięk. W samej nazwie Czarny oznaczających Black da się odczuć postawę zemsty, bo skoro nazywamy godnie coś co związane jest z robieniem czegoś głupiego, to znaczy, że wcześniej było coś jeszcze gorszego. Dlatego Polskość to nienormalność. Co to może oznaczać? Że nazwy barw zostały wybrane przez niepokorną energię damską, w geście obruszenia, zemsty.

Różnica między Barwą i Kolorem

A jak jest z Białym?

Cdn…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *