Poczta Polska Spółka Akcyjna z o.o.

Czy jeśli „Poczta Polska Spółka Akcyjna” jest przedsiębiorstwem komercyjnym – a jest, bo taki był zamysł o ile mi wiadomo przekształcenia przekształcenia tej organizacji w Spółkę Akcyjną – a więc też w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – to czy jako człowiek a może obywatel mam obowiązek z niej korzystać, odbierać/podejmować przesyłki, podpisywać się na dziwnym urządzeniu zwanym „tabletem”? Jestem zdania, że mam prawo korzystać tylko i wyłącznie z instytucji/organizacji które biorą pełną odpowiedzialność za to co robią i nie są się w stanie na tę odpowiedzialność wykpić.

A także mam prawo w ogóle nie korzystać z żadnych komercyjnych przedsiębiorstw, tym bardziej jeśli ich placówki są usrane wszelkiej maści duperalami, pamiątkami komunii, batonikami, magazynami „dla kobiet” i wszelkiej maści innym gównem. Jestem zdania, że w związku z powyższym mam prawo wszelkie przesyłki które nie zostały faktycznie podjęte/odebrane uznać za niedoręczone i nieodebrane.

Ktoś ma inne pomysły lub zdawania się?

Dawniej Listonosz był umundurowany i był Urzędnikiem i wyglądał jak człowiek. Dziś łatwo go pomylić z bezdomnym lub zbieraczem śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *